Donează

Donează și salvează o viață!

Donațiile în bani reprezintă, alături de voluntariat, motorul prin care asociațiile caritabile din România își pot duce la îndeplinire misiunile. Fiecare donație în bani contează, oricât de mică ar fi.

De la debutul campaniei din octombrie 2014 şi până acum, la Clinica Donna au venit femei nu numai din Bucureşti, ci şi din Ploieşti, Constanţa, Pitești, Brăila, ş.a.m.d., bucuroase că pot beneficia gratuit de o investigaţie supraspecializată pe care altfel nu şi-o permit şi au plecat împăcate că au fost informate legat de sănătatea lor.

Te așteptăm cu drag în comunitatea celor care susțin Sănătatea Femeii!

CE TREBUIE SĂ FACI

Poți dona folosind unul dintre butoanele de mai jos. Plata se va face în siguranță prin MobilPay.

Donează direct în cont (RON), prin transfer bancar sau ordin de plată:

Beneficiar: Asociația Donna pentru Sănătatea Femeii; Reprezentant: Teodorescu Elena-Claudia; Banca: Banca Transilvania; Cont bancar RON: RO63BTRLRONCRT0259015101; CUI: 34067447; Adresă (sediu social): Strada Spătar Nicolae Milescu, nr. 18, sector 2, București, cod poștal 021755; Detalii plată: donație;

DONEAZĂ ONLINE